SLEVA na osobního stylistu

Na tuto slevu má nárok člen IGY klubu 2x ročně a to už při nákupu nad 1000 Kč.

IGY Centrum přispívá na službu osobního stylisty částkou 400 korun, zákazník během osobní konzultace se stylistou doplácí zbývajících 400 korun v hotovosti na základě příjmového dokladu. Zákazník má nárok na slevu i v případě, že zároveň čerpá bonus v podobě IGY dárkového šeku, na který má nárok.

Poradenství s osobním stylistou trvá 1 hodinu. Je realizované výhradně v obchodech IGY Centra, a to každé v úterý, v době od 13.00 do 17.00 hodin. Na konzultaci je nutné se objednat předem na infostánku IGY Centra (osobně, e-mailem na adrese info@igycentrum.cz nebo telefonicky na čísle 389 015 015). Hosteska zákazníkovi sdělí volný termín a případné bližší informace o této službě. Rezervaci potvrdí zákazníkovi telefonicky přímo osobní stylista.

Služba osobního stylisty již není výsadou celebrit. Stala se nepostradatelnou a využívanou službou pro všechny, kteří chtějí mít svůj styl, nápaditou image a sebejistý pocit.

Pokud máte doma plnou skříň, a přesto nemáte co na sebe, je ten pravý čas na osobního stylistu. Není nic horšího, než nakoupit si stylově a barevně nezkombinovatelné oblečení. Po kunzultaci s osobním stylistou si dokážete časem vytvořit ideální šatník, kde najdete jen to, co Vám opravdu sluší a v čem se cítíte přirozeně a sebejistě. Cílem poradenství se stylistou je najít v nakupování a výběru oblečení systém a tím ušetřit Váš čas i peníze. Výběr obchodů je vytvořen dle Vašich finančních limitů. Je zcela na Vás jak nákupy pojmout:

  • vytvoření nového základu šatníku

  • nákup k dané příležitosti (promoce, svatby, oslavy, pohovory, změna zaměstnání...)

  • oživení šatníku o trendy kousky a nové barvy

  • inspirativní nákupy a osvojení si Vašeho nového stylu praktickou ukázkou v obchodech